تقویم تکنولوژی

* در ماه فوریه سال 1993 «اریک برینا»، «مارک اندرسون» و دیگر دانشجویان دانشگاه «ایلینویز» تحقیقات خود را درباره فرمت جدید صوتی آغاز کردند.

* در ماه آوریل سال 1995 شرکت RealNetworks که با نام Progressive Networks هم شناخته می‌شد نرم‌افزار RealAudio Player را که امکان گوش دادن به فایل‌های صوتی را به کاربرانش می‌داد، معرفی کرد.
* در ماه ژانویه سال 1996 تکنولوژی Liquid Audio شکل گرفت و توسعه پیدا کرد و به عنوان پنجمین لیبل معروف موسیقی در جهان پذیرفته شد، اما هیچ وقت نتوانست محبوبیت mp3 را به دست بیاورد.

 


 

/ 2 نظر / 10 بازدید
نیهال

خیلی ممنون وبتون جالبه بازم سر بزنید[لبخند]

تبلیغات وبلاگی

دوست عزيز سلام، از مطلب خيلي خوبت ممنون، وبلاگ خيلي خوبي داري. من مدير وبسايت تبليغات وبلاگي هستم، اگر مايلي با ما تبادل لينك انجام بدهي مي‌تواني ما را با نام تبليغات وبلاگي و آدرس http://weblogyads.ir در وبلاگ خوبت لينك كني، سپس از طريق سيستم خودكار تبادل لينك تبليغات وبلاگي، لينك وبلاگت را در لينكستان سايت تبليغات وبلاگي درج كني. در همان لحظه سيستم، لينك وبلاگت را در لينكستان تبليغات وبلاگي، به تو نشان خواهد داد. (البته به شرط يافتن لينك وبسايت تبليغات وبلاگي در وبلاگت.) >>>>>> آدرس سيستم خودكار تبادل لینك تبليغات وبلاگي: http://weblogyads.ir/linking-form.html با تشكر محمد حسين سعادت فر مدير تبليغات وبلاگي معناي واقعي تبادل لينك را با ما تجربه كنيد....